eubd.eu

Polak 14.12.2020

Co muszę kupić? - Portfel biurkowy i

Polecane: akumulatory do urządzeń myjących

Co muszę kupić?

Istnieje wiele rodzajów giełd dla różnych typów kryptowalut. Jeśli znalazłeś właściwy, gratulacje! Znalazłeś giełdę, która:

  • jest czynny całą dobę
  • jest bezpieczny i łatwy w użyciu
  • jest w pełni zintegrowany z Twoim portfelem cyfrowym
  • nie wymaga opłaty za polecenie

nie przekazuje na giełdę Twojego klucza prywatnego, więc nie musisz go wpisywać za każdym razem, gdy kupujesz tokeny czy kryptowaluty

Jak kupować?

Istnieje wiele sposobów kupowania kryptowalut. Tutaj przedstawimy kilka z nich, aby każdy mógł sprawnie kupić swoją pierwszą kryptowalutę.

Coinquista - Coinquista Coinquista to giełda kryptowalut, która umożliwia natychmiastowe kupowanie i sprzedawanie kryptowalut od innych użytkowników platformy. Pierwsza jest konieczna, aby kupić kryptowalutę bezpośrednio od innego użytkownika. Drugi to wysłanie pieniędzy do odbiorcy, gdzie zostanie to potwierdzone przez bank.

Portfel Bitcoin - jak wybrać właściwy?

Portfel bitcoin Po utworzeniu portfela pora wybrać adres, na który bank wyśle ​​Twoje kryptowaluty. Istnieje wiele rodzajów portfeli zarówno dla Bitcoin, jak i innych walut cyfrowych, a oto najważniejsze z nich. Abyś mógł odbierać i wysyłać swoje kryptowaluty z banku.

Portfel biurkowy

A więc portfel na Twój komputer osobisty. Jest to popularne i łatwe w użyciu rozwiązanie. Zastosowań jest dla nich wiele. Ich instalacja przebiega tak samo, jak większości programów na komputerze. Popularne portfele stacjonarne to Exodus lub Electrum (choć polecamy te drugie bardziej zaawansowanym użytkownikom).

Portfel przeglądarki

Portfel przeglądarki lub portfel online, jak sama nazwa wskazuje, daje dostęp do Twoich kryptowalut z poziomu przeglądarki internetowej za pośrednictwem specjalnej strony internetowej. Po zalogowaniu możesz szybko i łatwo odbierać i wysyłać kryptowaluty. Pamiętaj jednak, że dzięki temu rozwiązaniu nie masz pełnej kontroli nad swoimi środkami. Z tego powodu posiadanie portfela zainstalowanego na komputerze jest rozsądniejszym pomysłem. Jeśli jednak nie przechowujesz dużych ilości BTC, możesz użyć e. sol. Coinbase lub Blockchain. portfel com. Pozwoli Ci to cieszyć się komfortem dostępu do środków z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

Portfel sprzętowy

Jest to jedna z najbezpieczniejszych opcji przechowywania kryptowalut. Twoje zasoby cyfrowe są przechowywane w trybie offline, tj. mi. poza stałym dostępem do internetu. Tak zwana "chłodnia" zapewnia bezpieczeństwo Twoich kluczy prywatnych, a wszystkie transakcje muszą być potwierdzane kodem PIN. Nie daj się zwieść zewnętrznemu podobieństwu tych urządzeń do zwykłych dysków flash. Korzystają z dedykowanego systemu operacyjnego i certyfikowanych chipów, które są tak samo bezpieczne, jak systemy rządowe i bankowe. Przykładem takiego portfela jest Ledger.

Portfel offline z dostępem online

Świetnym przykładem takiego portfolio jest Guarda. współ. Guarda to multi-portfel, więc zawiera kilka kont z oddzielnymi zasobami cyfrowymi. Mówiąc najprościej, każde konto ma klucz prywatny, który powinien znać tylko właściciel tego konta. Jeśli więc ktoś inny płaci Ci za Twoje aktywa, wiesz, że nie może ich wycofać na inny adres bez mojej zgody.

Portfel mobilny

Mobilny portfel bitcoin to wygodny sposób na przechowywanie i przesyłanie kryptowalut bezpośrednio ze smartfona. Popularnym i sprawdzonym portfelem mobilnym jest np. Grzybnia. Jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS. Użytkownicy smartfonów mogą również zwrócić uwagę na portfel Samourai.

"Bitcoin jak zacząć" - podsumowanie:

Oczywiście na rynku jest o wiele więcej portfeli, ale dla początkujących ta lista będzie więcej niż wystarczająca. W Internecie jest o wiele więcej portfeli, więc jeśli zdecydowałeś, że chcesz zostać właścicielem bitcoinów, czas odkryć je wszystkie.

Po prostu wprowadź klucz prywatny do swojego adresu na poniższej liście kontrolnej i masz wszystkie niezbędne informacje, aby zostać właścicielem bitcoinów.

Masz już podstawową wiedzę na temat tego, "co to jest bitcoin?" i wiesz jak rozpocząć swoją przygodę z bitcoinem. W zależności od potrzeb pozostaje tylko wybrać odpowiedni portfel kryptowalut i miejsce ich zakupu. Jeśli uważasz, że ten przewodnik jest pomocny, udostępnij go znajomym, aby mogli skorzystać ze wszystkich zalet kryptowalut

Polecane: teczki okolicznościowe

Polecane: zielona alternatywa

Tagi: wirtualne waluty