eubd.eu

Polak 03.02.2021

Którą konsolę wybrać?

Polecane: drap.com.pl

W dzisiejszych czasach zakup nowej konsoli jest znacznie trudniejszy niż kiedyś. Nie tylko ze względu na cenę, ale także na coraz bardziej kontrowersyjne doniesienia o artefaktach graficznych, które zgłaszają konsumenci, którzy kupili starą konsolę. Dlatego warto wybrać zaufaną markę.

Najlepsze gry na PSP

Z PSP jest zupełnie inaczej. Sporo gier na PSP można tu swobodnie kupić, ale pojawiają się też programy, które pozwalają zasmakować danej gry, a gracz ma możliwość rozmowy z systemem. Tak jest w przypadku BioShocka, Fallouta 3 czy Shadow of Mordor. Nie ma znaczenia, czy chcemy grać na PSP, czy na PS Vita. Jeśli chcemy zagrać w grę na PSP, najlepszym miejscem do jej zdobycia jest sklep Best Buy.

Najlepsza biblioteka gier na PS3

Kupując gry na PS3 musimy wziąć pod uwagę, że nie każdy zna gry i systemy, które zostały stworzone dla naszego systemu. Dlatego w powyższym przypadku nie możemy wykorzystać ich zawartości. Istnieje wiele zalecanych gier na PS3, z których można korzystać bez utraty pieniędzy. Po pierwsze, są to:

Mass Effect 2 - kontynuacja wielokrotnie nagradzanego Mass Effect.

Persona 4 - gra o bardzo wysokiej wartości produkcyjnej, w którą z wielką satysfakcją grały tysiące użytkowników PlayStation.

Assassin's Creed IV - duchowy następca uznanego Assassin's Creed.

Rage - gra uwielbiana przez wielu graczy, którzy szukają odmiany od życia na ulicach Rage.

Tagi: którzy konsolę assassin konsolę nintendo switch konsolę zarządzania zasadami grupy na serwerze można uruchomić poleceniem konsolę ps4 konsolę playstation